Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

 

UWAGA -  REKRUTACJA

 

Informujemy ,że rozpoczęliśmy rekrutację dzieci do Miejskiego  Przedszkola Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi  im. „Pluszowego Misia” w Ciechanowie  na rok szkolny 2019/2020.

 

Karty zgłoszenia można  pobierać  i składać  w sekretariacie  przedszkola w okresie   od 21 stycznia do 22 lutego 2019  roku w godzinach   8.00 do 15.00. Harmonogram postępowania  rekrutacyjnego dostępny w przedszkolu   na tablicy ogłoszeń. 

 

Przyjmowane są   tylko kompletne  dokumenty.

 

Dodatkowe informacje  w tym zakresie   można uzyskać pod numerem telefonu  23 672 54 55.

 

                 Dyrektor MP Nr 4

  mgr Izabella Grabowska

 

 

 

 

 

Cała Polska czyta dzieciom :)

Mowy, empatii ani zachowań społecznych – czyli tego, co czyni nas ludźmi – nie można się nauczyć z mediów i urządzeń, do tego potrzebna jest bliska, emocjonalna więź z żywym dorosłym, jego przykład i tysiące godzin ćwiczeń w mówieniu i słuchaniu.

 

Zapraszamy bardzo serdecznie do głośnego czytania wszytskich chętnych RODZICÓW, DZIADKÓW, KREWNYCH w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom''.

Dogodny dla Państwa termin konsultujemy z Nauczycielką grupy.

ZAPRASZAMY! :) 

 

 

Jeżeli od najmłodszego wieku będziemy im codziennie czytać, i jeśli będą widziały, że my także sobie czytamy – wychowamy czytelników, bo dzieci będą postrzegały czytanie jako coś naturalnego i ważnego, skoro tak traktują je dorośli.

 

 

 

PRZEDSZKOLNY PUNKT WYMIANY KSIĄŻEK

Prosimy chętnych rodziców wraz z dziećmi              o przyniesienie do przedszkola przeczytanych i już nieużywanych książek. Zostaną one wystawione  na głównym holu przedszkola w celu wypożyczania do domu przez zainteresowane dzieci. Książki prosimy przynosić do grupy Maluszków, w której zostaną przekazana szczegółowe informacje.

Zachęcamy serdecznie do współpracy! 

 

Korki i zakrętki dla Franka

Zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji zbierania plastikowych korków i zakrętek  dla 5-letniego Franka wychowanka naszego przedszkola walczącego z niepełnosprawnością ruchową. To, co dla nas jest odpadem,  pomoże chłopcu i jego rodzinie. Zebrane korki można dostarczać do przedszkola, my przekażemy je we właściwe ręce.

Serdecznie dziękujemy w imieniu Franka.